آزمون پایش سمپاد چیست؟

آزمون «پایش عملکرد یادگیری» مدارس استعداد های درخشان که آن را مختصرا به نام «پایش سمپاد» می‌شناسیم یک مجموعه آزمون چند مرحله ای چهارگزینه ایست که در سطح مدارس استعداد های درخشان (تیزهوشان) برگزار می‌گردد.

این آزمون که هر ساله توسط سازمان ملی پرورش استعداد های درخشان (سمپاد) به صورت سراسر کشوری در تمامی مدارس متوسطه اول و دوم سمپاد برگزار میگردد با هدف سنجش سطح یادگیری دانش آموزان این مدارس ایجاد شده است.

سوالات آزمون پایش سمپاد ۱۴۰۳<br />

جزئیات آزمون پایش سمپاد

آزمون پایش یادگیری سمپاد یک آزمون تستی از دروس تحصیلی هر پایه تحصیلی بوده و در تمامی پایه های تحصیلی متوسطه اول و دوم اعم از پایه های هفتم، هشتم، نهم، دهم و یازدهم به صورت حضوری و هماهنگ کشوری در همه مدارس سمپاد برگزار می‌گردد و معیاری برای سنجش کیفیت یادگیری دانش آموزان و حتی رتبه بندی مدارس سمپاد در کشور قرار می‌گیرد.

دوره آفلاین OVERDOSE تیزهوشان ۱۴۰۳

این دوره شامل یک سلسله ویدیو آموزشی با کیفیت از تدریس سه درس اساسی آزمون تیزهوشان با رویکرد حل تمام سوالات آزمون های سال گذشته می‌باشد.

این پکیج اقتصادی و کم‌هزینه که OVERDOSE نام دارد عامل قبولی های پرشمار سال های گذشته آکادمی اُهوش بوده و در سه درس هوش، ریاضی و فیزیک با سبک جدیدی از آموزش شما را آماده قبولی در آزمون تیزهوشان و  نمونه دولتی ۱۴۰۳ می‌نماید.

برای اطلاع از جزئیات بیشتر بر روی پایه خود کلیک کنید.

SAMPAD 1403

فایل اولین مرحله پایش سمپاد ۱۴۰۳

n

فایل سوالات آزمون پایش پایه نهم سمپاد

کلید سوالات آزمون پایش پایه نهم سمپاد

پاسخنامه تشریح آزمون پایش پایه نهم سمپاد

n

فایل سوالات آزمون پایش پایه هشتم سمپاد

کلید سوالات آزمون پایش پایه هشتم سمپاد

پاسخنامه تشریح آزمون پایش پایه هشتم سمپاد

n

فایل سوالات آزمون پایش پایه هفتم سمپاد

کلید سوالات آزمون پایش پایه هفتم سمپاد

پاسخنامه تشریح آزمون پایش پایه هفتم سمپاد

SAMPAD 1403

فایل دومین مرحله پایش سمپاد ۱۴۰۳

دومین مرحله از آزمون پایش سمپاد در اردیبهشت ۱۴۰۳ برگزار خواهد شد و فایل سوالات به همراه کلید آن بلافاصله پس از برگزاری در همین صفحه قرار خواهد گرفت.