About O Hoosh Team

در باره ما

 «او هوش» کلاسی‌ست به وسعت ایران که بر خود می‌داند تا برترین آموزش را با بهره گیری ازمجرب ترین آموزگاران در فضایی قابل دسترس همگان و با بهترین کیفیت ارائه نماید.

O Hoosh که مخفف شده «Online Hoosh» می‌باشد یکی از برند های زیر مجموعه موسسه علمی راسخون بوده و از دیرباز برگزار کننده دوره های آنلاین تخصصی هوش و استعداد تحلیلی ویژه آمادگی دانش‌آموزان ششم و نهم برای آزمون ورودی مدارس تیزهوشان می‌باشد و در کنار آن برگزاری کلاس ریاضی را به صورت تخصصی در دو سطح تیزهوشان و تقویتی در تمامی پایه ها دنبال میکند. 

این مجموعه طی چند سال فعالیت خود افتخارات زیادی در زمینه قبولی دانش آموزان در مدارس تیزهوشان و مدارس خاص داشته است که این افتخارات را می‌توانید در قسمت «افتخارات اُو هوش» مشاهده کنید.

چرا «اُو هوش» را انتخاب کنیم؟

آموزش در خانه

با بهره گیری از خـدمات «اُو هوش» شما مـیتوانید در هر کجای ایران در خانه خود و با ساده ترین تجهیزات ارتباطی به تـمامی محتوای آموزشی مورد نیاز خویش دست یافته و از کلاس های آنلاین بهره مند شوید.

i

آزمون های مجازی تستی

آزمون های تستی جزئی جدایی ناپذیر از کلاس های آنلاین است که همواره جهت سنجش پیشرفت دانش اموزان در طول فرآیند تحصیل مورد استفاده می‌باشد از این جهت آزمون های مجازی ماهانه نیز جزو خدمات رایگان ماست.

v

مشاوره تحصیلی رایگان

یک مشاوره خوب میتونی حرکت علمی دانش آموز رو تغییر بده و در مسیر درست خودش قرار بده.ارتباط مجازی دائمی با مشاوران با تجربه به صورت رایگان در اختیار مخاطبان عزیز ما قرار خواهد گرفت.

 

اساتید مجرب

این مرکز علمی با بهره گیری از آموزگاران برجسته در حوزه های مختلف علمی کلاس های خود را به صورت تضمین شده برگزار کرده و در صورت عدم رضایت دانش آموزان مبلغ دریافتی را تماما مرجوع می‌نماید

پذیرفته شدگان مدارس تیزهوشان

هر ساله تعداد زیادی از دانش آموزان «اُو هوش» در مدارس تیزهوشان و دیگر مدارس خاص پذیرفته می‌شوند که شما می‌توانید با کلیک بر رو روی کلمه اینجا نظاره گر صفحه افتخارات این مرکز آموزشی باشید.

تکنولوژی کلاس مجازی

استفاده از بروزترین پلتفرم ها در جهت برگزاری بدون مشکل کلاس‌های آنلاین‌و آزمون‌های مجازی‌در دستورکار «اُو هوش» قرار دارد. پلتفرم های مد نظر قابلیت ارتباط کلامی و مکتوب با اساتید داشته و بسیاری امکانات دیگر را شامل می‌شود. 

تمرکز ما

بهتر است بدانید «اُو هوش» به صورت تخصصی بر روی دوره های آمادگی دانش آموزان ششم و نهم برای قبولی در آزمون های تیزهوشان و مدارس خاص تمرکز دارد و در این سال های فعالیت خروجی بسیار خوبی نیز در این زمینه کسب کرده است. هر ساله تعداد پر شماری از دانش آموزان ما به مدارس استعداد های درخشان و یا مدارس خاص راه‌ پیدا کرده و در آزمون ورودی آن ها پذیرفته می‌شوند.

همچنین تمرکز بعدی ما بر روی پذیرفته شدگان این مدارس خواهد بود که در ادامه بتوانند      با سطح بالاتری نسبت به عموم به کسب علم بپردازند.

 

  • دوره های آمادگی تیزهوشان
  • دوره های تقویتی
  • دوره های ریاضی تکمیلی تیزهوشان

همراه شما تا موفقیت…

 

این شعار «اُو هوش» است و در عمل متعهدیم دانش آموزانی که به ما اعتماد کرده اند را تا موفقیت همراهی خواهیم کرد و نخواهیم گذاشت در مسیر پر فراز و نشیب علم تنها بمانند.

۰۲۱-۵۵۲۴۷۵۷۱

@ohoosh