پکیج طلایی OVERDOSE نهم

ویژه قبولی آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی ۱۴۰۳ پایه نهم

 بهتره بدانید ۷۰٪ سوالات آزمون مدارس نمونه دولتی و مدارس خاص مشابه سوالات آزمون های سال های قبل هستند و آموزشی که همراه شده باشد با حل سوالات سال های قبل پر بازده ترین آموزش خواهد بود. در همین راستا یک پکیج آموزشی طراحی و تولید شده که تمام ارکان لازم برای قبولی شما در آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی در آن گردآوری شده است.

 پکیج آموزشی اوردوز طلایی ۴۰۰۰ دقیقه آموزش ویدیویی با کیفیت در سه درس هوش و استعداد تحلیلی، ریاضی و فیزیک بوده و این پکیج با رویکرد آموزش همراه با حل مسئله به تحلیل دقیق و آموزشی تمام سوالات آزمون نمونه دولتی سال ۱۴۰۲ و ۱۴۰۱ در همه استان ها و همچنین تحلیل دقیق سوالات ۳ سال اخیر آزمون تیزهوشان پرداخته و این آموزش هدفمند همراه شده با رفع اشکال آنلاین، آزمون های موضوعی آنلاین، و جمع بندی پایان سال که در واقع نیاز هر دانش آموز مستعدی را برای آمادگی آزمون مدارس سمپاد و نمونه دولتی برطرف خواهد کرد.

اساتید دوره

مدرس هوش استاد مسلم صفایی (دبیر علامه حلی ۱ و ۲ تهران)

مدرس ریاضی مهندس سهیل زمان (دبیر علامه حلی ۲ و ۵ تهران)

مدرس فیزیک مهندس امیر زارعی (مدیر و مدرس آکادمی اُهوش)

 

توضیحات ویدیویی کامل OVERDOSE

مبلغ دوره

 پکیج کامل آفلاین شامل دوره هوش و استعداد تحلیلی، ریاضی و فیزیک نهم مبلغ ۸.۳ میلیون تومان میباشد که درمدت زمان محدود با تخفیف ۷۰٪ این بسته آموزشی به قیمت ۲,۴۹۰ هزار تومان به فروش می‌رسد.

زمان باقی مانده تا پایان تخفیف

روز

:

ساعت

:

دقیقه

:

ثانیه

OVERDOSE

جزئیات و هزینه بسته آموزشی نهم

خدمات پکیج OVERDOSE 

آموزش صفر تا صد

آموزش کامل همه فصول درس ریاضی و فیزیک در خلال حل مسئله های آزمون مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی.

همراه با آموزش کامل همه موضوعات هوش و استعداد تحلیلی ویژه آزمون مدارس سمپاد.

i

حل مسئله

این پکیج  تنها آموزش در سطح آمادگی مدارس نمونه و تیزهوشان بوده که در طی آن تمام سوالات آزمون نمونه دولتی کشوری ۱۴۰۲ و ۱۴۰۱ در تمامی استان ها و همچنین همه سوالات آزمون تیزهوشان پنج سال اخیر به طور کامل همراه با آموزش حل شده

l

آزمون موضوعی آنلاین

خریداران این پکیج آموزشی در پایان هر فصل ریاضی، هر فصل فیزیک و هر موضوع از هوش و استعداد تحلیلی در یک آزمون تستی آنلاین سنجشی در سامانه منتا حضور می یابند و کیفیت یادگیری خود را می‌سنجند.

مرور و جمع بندی

در این پکیج آموزشی در پایان سال تحصیلی چند آزمون کامل در قالب مرور و جمع‌بندی پایانی برای تثبیت مطالب آموزش داده شده برگزار شده و ویدیو تحلیل آن ها نیز در ادامه منتشر خواهد شد.

زمانبندی انتشار

ویدیو های جلسات به تدریج از ابتدای بهمن ماه و به صورت روزانه در قسمت آموزش های آفلاین پنل اختصاصی دانش آموزان ثبت نامی در سایت اُهوش منتشر میگردد. این انتشار تا پایان اردیبهشت ادامه خواهد داشت و همه جلسات منتشر خواهد شد.

هزینه پکیج کامل OVERDOSE

ویژه نمونه دولتی و تیزهوشان

۸,۳۰۰,۰۰۰ تومان    ۲,۴۹۰,۰۰۰ تومان

هزینه پکیج هوش آفلاین

۳,۵۰۰,۰۰۰ تومان   ۱,۲۲۵,۰۰۰ تومان

هزینه پکیج ریاضی آفلاین

۲,۸۰۰,۰۰۰ تومان   ۱,۱۲۰,۰۰۰ تومان

هزینه پکیج فیزیک آفلاین

۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان   ۹۰۰,۰۰۰ تومان

بسته آمادگی نمونه دولتی

و تیزهوشان ۱۴۰۲ پایه نهم

این دوره آفلاین شامل ۴۰۰۰ دقیقه آموزش ویدیو ای با کیفیت در سه درس به شرح زیر است:

پکیج OVERDOSE هوش و استعداد تحلیلی :

با تدریس استاد مسلم صفایی (دبیر علامه حلی ۱ و ۲ تهران)

۱۵۰۰ دقیقه ویدیو آموزشی شامل تدریس همه موضوعات هوش و استعداد تحلیلی که موضوع اصلی آزمون تیزهوشان نهم بوده همراه با حل تمام سوالات هوش آزمون تیزهوشان  سال های ۱۳۹۹ تا ۱۴۰۲

پکیج OVERDOSE ریاضی :

با تدریس مهندس زمان (دبیر علامه حلی ۲ و ۵ تهران)

۲۰۰۰ دقیقه ویدیو آموزشی شامل تدریس ۸ فصل ریاضی نهم همراه با حل تمام سوالات آزمون نمونه دولتی کشوری۱۴۰۲ و ۱۴۰۱ در استان های مختلف و آزمون تیزهوشان  سال های ۱۳۹۹ تا ۱۴۰۲

پکیج OVERDOSE فیزیک :

با تدریس مهندس امیر زارعی (مدیر اُهوش)

۵۰۰ دقیقه ویدیو آموزشی شامل تدریس ۴ فصل فیزیک از علوم نهم همراه با حل تمام سوالات آزمون نمونه دولتی کشوری۱۴۰۲ و ۱۴۰۱ در استان های مختلف و آزمون تیزهوشان  سال های ۱۳۹۹ تا ۱۴۰۱

نمونه تدریس OVERDOSE :

Learn From Home

پلتفرم آموزش‌های آفلاین اُهوش

ویدیو های آموزش آفلاین در پکیج OVERDOSE ارائه شده در آکادمی «اُ هوش» در پنل اختصاصی در پرتال اُهوش شما قرار خواهد گرفت و هر دانش آموز با اطلاعات کاربری خود از طریق این پنل به همه امکانات دسترسی خواند داشت.

REGISTER

طریقه ثبت نام

با کلیک بر روی «ثبت نام» به صفحه ثبت نام و تکمیل اطلاعات منتقل شوید.

با آرزوی دیدار شما در قوی ترین دوره آمادگی نمونه دولتی و تیزهوشان ۱۴۰۳

TESTIMONIALS

تقویم آزمون های آنلاین

برنامه آزمون های انلاین آمادگی تیزهوشان و نمونه دولتی

TESTIMONIALS

تقویم انتشار هفتگی

برنامه انتشار هفتگی اوردوز آمادگی تیزهوشان و نمونه دولتی

توضیحات خودمونی

بچه های نهمی که دوست دارید تو آزمون مدارس نمونه دولتی و تیزهوشان قبول بشید توجه کنید که مشاهده حل سوالات سال های گذشته در یک فضای آموزشی و با توضیحات اساتید برجسته به شما فهمی از درس میده که اگر با جدیت پیگیری بشه احتمال قبولی شما رو در آزمون مدارس نمونه دولتی و تیزهوشان بسیار بالا میره. اگر این آموزش همراه بشه با آزمون های موضوعی و مشاوره فردی دیگه همه چی تمومه… از دستش ندید….

قبولی های سال های قبل رو ببینمثبت نام دوره نهم