Contact

ارتباط با ما

راه های ارتباطی با کارشناسان ما تعدد بسیاری دارد اما توصیه ما به همه مخاطبان عزیز، ارتباط از طریق پیامرسان‌ها و شبکه‌های اجتماعی «اُو هوش» همچون تلگرام و اینستاگرام می‌باشد.

WHATSAPP

OHooshAdmin@

telegram

TELEGRAM

OHooshAdmin@

Phone

۰۹۳۹۱۱۰۵۹۶۶

پاسخگویی از ساعت ۱۳:۰۰ الی ۲۰:۳۰

سوالات متداول

FAQ

برای حضور در کلاس های آنلاین باید از چه سخت افزاری استفاده کنیم؟

کلاس های آنلاین «اُوهوش» را می‌توانید با استفاده از انواع کامپیوتر ها،  لپتاپ ها، اولترا بوک ها ، تبلت ها، تلفن های همراه هوشمند android و ios مشاهده نمایید.

مشاهده ویدیو کلاس تا چه زمانی زمانی امکان پذیر است؟

دانش آموزان عزیز می‌توانند تا پایان سال تحصیلی ویدیو های ضبط شده کلاس های خود را در پروفایل خود در سایت کافه تدریس به وسیله کامپیوتر یا لپتاپ مشاهده نمایند.

برای مشاهده آموزش مربوط به بازبینی ویدیو کلاس اینجا کلیک کنید.

 

آیا پرداخت هزینه سالانه کلاس به صورت یکجا انجام میشود؟

دانش آموزان می‌توانند به دو صورت سالانه و ماهانه هزینه کلاس خود را پرداخت نمایند. بدیهیست پرداخت سالانه هزینه شامل تخفیف خواهد شد.

برای مشاهده تخفیف های مربوط به دوره خود اینجا کلیک کنید. 

برای حضور در کلاس های آنلاین نرم افزار خاصی نیاز داریم؟

برای مشاهده کلاس های آنلاین می‌بایست نرم افزار adobe connect را بر روی سیستم خود نصب کنید و توجه داشته باشید حتما کلاس را تحت این نرم افزار باز کنید در غیر این صورت کلاس شما با اختلال صوت و تصویر مواجه خواهد شد.
نرم افزار فوق بر روی تمامی سیستم های هوشمند با هر سیستم عاملی قابل نصب می‌باشد.

جهت آموزش نصب و راه‌اندازی اینجا کلیک کنید.

چرا فضای کلاس نمایش داده می‌شود اما صوت و تصویر با اختلال مواجه است؟

این مشکل به دو علت ممکن است ایجاد شود.

مورد اول که در اکثر مواقع مشکل ازاینجاست این است که شما کلاس را در مرورگر خود باز کرده اید که این کار اشتباه است . برای حل مشکل کافیست کلاس را در برنامه ش adobe connect باز کرده تا مشکل برطرف شود.

مورد دوم ممکن است سرعت نت شما پایین تر از حد مطلوب باشد برای این که مشکل را شناسایی کنید با کلیک بر روی اینجا سرعت نت را تست کنید.

 

آزمون آنلاین در چه پلتفرمی اجرا می‌شود؟

آزمون های آنلاین اُو هوش با میزبانی «کوییز ۲۴» برگزار شده و نیازی به نصب نرم افزار خاصی ندارد. دانش آموزان با وارد شدن به پروفایل خود در سایت می‌توانند آزمون های خود را مشاهده نمایند.

این شعار «اُو هوش» است و در عمل متعهدیم دانش آموزانی که به ما اعتماد کرده اند را تا موفقیت همراهی خواهیم کرد و نخواهیم گذاشت در مسیر پر فراز و نشیب علم تنها بمانند.

۰۲۱-۴۴۸۲۹۱۸۶

info@ohoosh.ir