Contact

ارتباط با ما

راه های ارتباطی با کارشناسان ما تعدد بسیاری دارد اما توصیه ما به همه مخاطبان عزیز، ارتباط از طریق پیامرسان‌ها و شبکه‌های اجتماعی «اُو هوش» همچون تلگرام و اینستاگرام می‌باشد.

instagram

OHoosh_Org@

telegram

TELEGRAM

OHooshAdmin@

Phone

۰۲۱-۵۵۲۴۷۵۷۱

پاسخگویی روز های زوج از ساعت ۱۳ الی ۱۹

سوالات متداول

FAQ

برای حضور در کلاس های آنلاین باید از چه سخت افزاری استفاده کنیم؟

کلاس های آنلاین «اُوهوش» را می‌توانید با استفاده از انواع کامپیوتر ها،  لپتاپ ها، اولترا بوک ها ، تبلت ها، تلفن های همراه هوشمند android و ios مشاهده نمایید.

مشاهده ویدیو کلاس تا چه زمانی زمانی امکان پذیر است؟

دانش آموزان عزیز می‌توانند تا پایان سال تحصیلی ویدیو های ضبط شده کلاس های خود را در پروفایل خود به وسیله کامپیوتر یا لپتاپ مشاهده نمایند. 

آیا پرداخت هزینه سالانه کلاس به صورت یکجا انجام میشود؟

دانش آموزان می‌توانند به دو صورت سالانه و ماهانه هزینه کلاس خود را پرداخت نمایند. بدیهیست پرداخت سالانه هزینه شامل تخفیف خواهد شد.

برای مشاهده تخفیف های مربوط به دوره خود اینجا کلیک کنید. 

برای حضور در کلاس های آنلاین نرم افزار خاصی نیاز داریم؟

برای مشاهده حضور در کلاس های آنلاین نیازی به نصب هیچ نرم افزاری ندارید و تنها با ورود به پنل کاربری خود در سایت می توانید با استفاده از هر سیستم عاملی در کلاس های آنلاین حاضر شده و از همه امکانات آن بهره مند گردید.

چرا فضای کلاس نمایش داده می‌شود اما صوت و تصویر با اختلال مواجه است؟

این مشکل به دو علت ممکن است ایجاد شود.

مورد اول که در اکثر مواقع مشکل ازاینجاست این است که شما کلاس را در مرورگر خود باز کرده اید که این کار اشتباه است . برای حل مشکل کافیست کلاس را در برنامه ش adobe connect باز کرده تا مشکل برطرف شود.

مورد دوم ممکن است سرعت نت شما پایین تر از حد مطلوب باشد برای این که مشکل را شناسایی کنید با کلیک بر روی اینجا سرعت نت را تست کنید.

 

آزمون آنلاین در چه پلتفرمی اجرا می‌شود؟

آزمون های آنلاین اُو هوش با میزبانی «کوییز ۲۴» برگزار شده و نیازی به نصب نرم افزار خاصی ندارد. دانش آموزان با وارد شدن به پروفایل خود در سایت می‌توانند آزمون های خود را مشاهده نمایند.

همراه شما تا موفقیت…

این شعار «اُو هوش» است. دانش آموزان که به ما اعتماد کرده اند را تا موفقیت همراهی خواهیم کرد و نخواهیم گذاشت در این مسیر پر فراز و نشیب کسب علم تنها و بی‌یاور باشند. 

۰۲۱-۵۵۲۴۷۵۷۱

ohoosh@