%

خبر پیش رو چه مقدار برای مخاطبان مفید بوده است؟

ثبت نام آزمون تیزهوشان ۱۴۰۰ هنوز در هاله ای از ابهام است

متن خبر:

هر ساله ثبت نام آزمون ورودی مدارس تیزهوشان در هفته پایانی بهمن صورت می‌پذیرفت. اما تا کنون اظهار نظر قطعی از سوی نهاد های رسمی همچون وزارت آموزش و پرورش و سازمان ملی پرورش استعداد های درخشان پیرامون این موضوع در سال تحصیلی جاری نشده است

متن این اطلاعیه به شرح زیر می‌باشد:

 

ثبت نام این آزمون در شرایط مشابه سال قبل در تاریخ ۲۶ بهمن آغاز و تا یک هفته ادامه داشت و تمام فرایند ثبت نام طی دو مرحله و به صورت اینترنتی صورت پذیرفت.

این احتمال وجود دارد که امسال نیز ثبت نام از طریق سامانه های مجازی وزارت آموزش و پرورش به آدرس azmoon.medu.ir و hoosh.medu.ir صورت پذیرد.

شرایط ثبت نام در این آزمون که هر ساله در دو پایه ششم و نهم برگزار می گردد، در بخشنامه ارسالی از جانب وزارت آموزش و پرورش که روالا چند روز قبل از آغاز ثبت نام منتشر می‌گردد درج شواهد شد.

سایت او هوش به محض انتشار بخش نامه، شرایط و تاریخ ثبت نام و همچنین تاریخ برگزاری آزمون را از طریق رسانه های خود اطلاع رسانی خواهد کرد.

ثبت نام بسته طلایی هوش ویژه قبولی آزمون تیزهوشان ۱۴۰۰

پک طلایی شامل کلاس آنلاین هوش و استعداد تحلیلی به  همراه ریاضی پیشرفته و هوش ریاضی بوده و دانش آموزان گرامی پایه ششم با حضور در این دوره خود را آماده شرکت در آزمون تیزهوشان نمایند.

مشاهده جزئیات وثبت نام